Zezwól

Saltandpepper.pl. korzysta z plików cookies i innych podobnych technologii. Odwiedzanie naszych stron oznacza zgodę na ich wykorzystanie na zasadach określonych w Polityce Prywatności.


PŁATNOŚCI

Numer konta bankowego: ING BANK ŚLĄSKI - 95 1050 1025 1000 0090 3048 7889 

 

Dla Klientów w Polsce akceptujemy poniższe formy płatności. 
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat w zależności od wybranej formy płatności.

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE 

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze Twojej przesyłki od kuriera. Prosimy jednak o przygotowanie odliczonej kwoty płatności. Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. W związku z tym prosimy o sprawdzenie adresu i numeru telefonu podanego podczas rejestracji. 

PRZELEW BANKOWY

Forma płatności z góry za zamówienie - przelew na nasze konto bankowe. Prosimy o płatność przed upływem 3 dni na konto: ING Bank Śląski, numer rachunku: 95 1050 1025 1000 0090 3048 7889. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia oraz imię i nazwisko. 

KARTA KREDYTOWA/ KONTO PAYPAL

Po wybraniu płatności KARTA KREDYTOWA/ KONTO PAYPAL zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal – logujesz się za pomocą swoich danych użytkownika. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal – możesz zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto. W systemie PayPal możesz wybrać formę płatności: karta kredytowa, przelew bankowy lub płatności z konta PayPal. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się kilka minut po dokonaniu przelewu.SZYBKI PRZELEW - PAYU

Za zamówienie możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu PayU.pl, gdzie będziesz mógł zlecić przelew bezpośrednio z Twojego banku. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się kilka minut po dokonaniu przelewu. Transakcje przeprowadzone za pośrednictwem systemu PayU.pl to gwarancja bezpieczeństwa płatności i poufności danych. 


Dla klientów zagranicznych akceptujemy poniższe formy płatności.
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat w zależności od wybranej formy płatności.

KARTA KREDYTOWA/ KONTO PAYPAL

Po wybraniu płatności KARTA KREDYTOWA/ KONTO PAYPAL zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal – logujesz się za pomocą swoich danych użytkownika. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal – możesz zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto. W systemie PayPal możesz wybrać formę płatności: karta kredytowa, przelew bankowy lub płatności z konta PayPal. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się kilka minut po dokonaniu przelewu.


 

ZAPISZ SIĘ
DO NASZEGO NEWSLETTERA

Odbierz kupon na darmową wysyłkę pierwszych zakupów!

CO ZYSKUJESZ?

  • Tylko dla Ciebie zorganizujemy akcje specjalne i wyjątkowe promocje.
  • Jako pierwsza dowiesz się o nowych markach i gorących trendach.
  • Tylko dla Ciebie nasza stylistka przygotuje świetne inspiracje i rekomendacje.