Zezwól

Saltandpepper.pl. korzysta z plików cookies i innych podobnych technologii. Odwiedzanie naszych stron oznacza zgodę na ich wykorzystanie na zasadach określonych w Polityce Prywatności.


ZWROT I WYMIANA


Pamiętaj! Masz 14 dni na dokonanie zwrotu i wymiany od daty otrzymania przesyłki od Saltandpepper. Zwrot i wymiana nie przysługuje w przypadku zamówień indywidualnych – stworzonych specjalnie na potrzeby Klienta.

Pamiętaj! Zwracany produkt nie może nosić śladów używania tj. korzystania przez Klienta z produktu w sposób wykraczający poza granice stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonalności. Produkt musi być czysty, z oryginalnie wszytymi metkami, pozbawiony zapachu np. kremów, perfum.

 ZWROT

Nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Źle się w nim czujesz? Nie pasuj do Ciebie? Możesz go zwrócić! Jak?


ZWROT KROK PO KROKU:

 
  

INFO DO NAS:
 W pierwszej kolejności powiadom nas mailowo o chęci zwrotu towaru, pisząc na: hello@saltandpepper.pl 
      
paczka

PAKOWANIE:
 Zapakuj towar w sposób chroniący go przed wszelkimi uszkodzeniami i zniszczeniem w trakcie transportu. Możesz wykorzystać opakowanie, które otrzymałeś od nas. Dołącz do paczki dowód zakupu (Faktura VAT) oraz formularz zwrotu – dokumenty otrzymałeś od nas w przesyłce. Formularz zwrotu dostępny jest też tutaj: FORMULARZ ZWROTU

 
 adres


ADRES WYSYŁKI:
 Gotową paczkę wyślij na adres: 
SALTANDPEPPER 
ul. Odyńca 73 lokal 89, 02-644 Warszawa
Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki rekomendujemy odesłanie jej priorytetowym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru lub przesyłką kurierską. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem (płatność przy odbior

pieniądze

ZWROT PŁATNOŚCI:
 Po otrzymaniu przesyłki ze zwracanym produktem i zaakceptowaniu przez nas zwrotu należna suma za zamówienie oraz suma kosztów dostawy (najniższa dostępna w sklepie) zostaje zwrócona w przeciągu 14 dni
od zaakceptowania zwrotu - forma zwrotu środków będzie taka sama jak forma dokonanej płatności.

 Szczegółowe informacje i zasady zwrotu znajdziesz w REGULAMINIE 

 WYMIANA

Wybrany przez Ciebie rozmiar jest nieodpowiedni? Czujesz, że drugi kolor pasowałby do Ciebie bardziej? Wymień towar na inny! Jak?


WYMIANA KROK PO KROKU:

 check


SPRAWDŹ: Sprawdź czy rozmiar lub kolor, który Cię interesuje jest dostępny w naszym butiku.


 


INFO DO NAS:
 Powiadom nas mailowo o chęci wymiany towaru, pisząc na adres: hello@saltandpepper.pl
W treści maila zaznacz, jaki produkt pragniesz otrzymać w ramach wymiany. 

  

NOWE ZAMÓWIENIE:
Złóż nowe zamówienie na produkt, który Cię interesuje. W polu na dodatkowe informacje dotyczące zamówienia wpisz „WYMIANA”. 

pieniądze

PŁATNOŚĆ:
Pamiętaj, aby wybrać opcję płatności „Przelew bankowy”, wtedy Twoje zamówienie wpadnie do nas jako nieopłacone.  Koszty przesyłki i ewentualną różnicę w cenie wymienianego towaru ponosi Konsument, dlatego zrealizuj tylko ustaloną płatność na wskazany przez nas numer konta: ING BANK ŚLĄSKI - 95 1050 1025 1000 0090 3048 7889 / Kurier DPD 15zł lub InPost Paczkomaty 9 zł. 

paczka PAKOWANIE: Zapakuj towar w sposób chroniący go przed wszelkimi uszkodzeniami i zniszczeniem w trakcie transportu. Możesz wykorzystać opakowanie, które otrzymałeś od nas. Dołącz do paczki dowód zakupu (Faktura VAT) oraz formularz zwrotu – dokumenty otrzymałeś od nas w przesyłce. Formularz zwrotu dostępny jest też tutaj: FORMULARZ ZWROTU


 adres


ADRES WYSYŁKI:
 Gotową paczkę wyślij na adres: 
SALTANDPEPPER 
ul. Odyńca 73 lokal 89, 02-644 Warszawa
Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki rekomendujemy odesłanie jej priorytetowym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru lub przesyłką kurierską. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem (płatność przy odbiorze). 

 nowy produkt


NOWY PRODUKT:
Po otrzymaniu paczki z wymienianym produktem i zaakceptowaniu wymiany przez Saltandpepper,
w terminie do 14 dni nowy produkt zostanie do Ciebie z powrotem wysłany. 
 Szczegółowe informacje i zasady zwrotu znajdziesz w REGULAMINIE 
 

ZAPISZ SIĘ
DO NASZEGO NEWSLETTERA

Odbierz kupon na darmową wysyłkę pierwszych zakupów!

CO ZYSKUJESZ?

  • Tylko dla Ciebie zorganizujemy akcje specjalne i wyjątkowe promocje.
  • Jako pierwsza dowiesz się o nowych markach i gorących trendach.
  • Tylko dla Ciebie nasza stylistka przygotuje świetne inspiracje i rekomendacje.